Roland Svensson färglitografi

288250

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterstämning", signerad Roland S, 56/200, färglitografi, ca 20x37 cm

Fack 5

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1651255
1 300
1651471
1651255
1650344
1650344
900

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.