Roland Svensson färglitografi

288247

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinterstämning", signerad Roland S, 209/260, färglitografi, ca 22x32 cm

Fack 5

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1651525
1 400
1652030
1 300
1651525
1651773
1651525

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.