Roland Svensson färglitografi

288245

SVENSSON, Roland (1910-2003): Båtpassagerare, signerad och daterad Roland S. , färglitografi, p.t., ca 34x23 cm

Fack 7

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1641381
1649800
950
1641381
900
1649799
850
1641381
600

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.