Roland Svensson

288244

SVENSSON, Roland (1910-2003): Båtpassagerare, signerad och daterad Roland S. , färglitografi, p.t. -55, ca 29x44 cm

Fack 1

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

1650615
1641391

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.