Eva Englund objekt

288241

ENGLUND, Eva (1937-98): Objekt, glas, Orrefors, signerad och numrerad Eva Englund Orrefors Gallery -88 969630 Eva Englund 47-50, höjd ca 11 cm (exklusive träsockel)
Sockel i svärtat trä medföljer

Glas, Konstglas

Monter 29

Eva Englund objekt

Budhistorik (16 bud)
1650877
1 300
1650874
1650761
1648627
1650734

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.