Roland Svensson färglitografi

288240

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S. -63, färglitografi, p.t., ca 28x41 cm

Fack 1

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1649496
1 900
1649210
1 800
1649210
1 600
1640119
1640119

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.