Roland Svensson färglitografi

288238

SVENSSON, Roland (1910-2003): Gillöga, signerad Roland S., färglitografi, p.t., ca 21x64 cm

Något gulnat blad

Fack 11

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1641376
1 800
1649236
1 700
1641376
1 600
1649235
1641376
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.