Roland Svensson färglitografi

288237

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsvy i sommarnatt, signerad Roland S, färglitografi, 29/150, ca 23x42 cm, ramad

Fack 8

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1650538
2 800
1641517
2 600
1650537
2 600
1641517
1 600
1641389

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.