Oskar Bergman oljemålning

288234

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Björkar i Hälsingland", signerad Oskar Bergman, olja på pannå, ca 30x38 cm

Monter 29

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1649625
2 600
1649624
2 400
1649172
1 700
1642468
1 600
1640873

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.