Oskar Bergman oljemålning

288232

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Björkar i Hälsingland", signerad Oskar Bergman, olja på duk, ca 36x51 cm

Rum 4

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1648105
7 000
1648104
5 400
1648101
4 400
1647727
1640285

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.