Einar Forseth

288226

FORSETH, Einar (1892-1982): (5), Porträtt (1 självporträtt), Motiv från Råsunda, 3 signerade, blyerts, etsningvarierande mått;
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Konst, Teckningar

Visas på begäran

Einar Forseth

Budhistorik (1 bud)

1641673
2015-01-13 19:21:23

2015-01-21 kl 11:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.