Roland Svensson färglitografi

288222

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vindgator", signerad Roland S, färglitografi, ca 52x33 cm, ramad

Fack 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1649878
3 600
1649950
3 400
1649878
3 200
1649949
1649878
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.