Fåtöljer

288220

FÅTÖLJER 5 st, samt FOTPALL, 1960-70-tal, möjligen Finland, grönlaserad björk, lösa kuddar i Marimekko-tyg, fåtöljerna kan ställas i hop till en längre eller kortare soffor, sitthöjd ca 43, rygghöjd 78, bredd 58 cm

smärre slitage

Rum 12

Fåtöljer

Budhistorik (11 bud)
1655348
1655347
750
1655343
700
1655211
650
1655044
600

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.