Einar Forseth

288219

FORSETH, Einar (1892-1982): (8 st); Kvinnor/modeller, signerade, 1910-40-tal, oramade skisser, i mapp,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Hanteringsveck

Visas på begäran

Einar Forseth

Budhistorik (18 bud)
1650153
1650063
1650152
1650063
1650151
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.