Gunnar Wallentin oljemålning

288208

WALLENTIN, Gunnar (1905-1997): Flicka med stockrosor, signerad Gunnar Wallentin -38, olja på duk, 79x71 cm

Duken något vågig

Tavelvagn 2

Gunnar Wallentin oljemålning

Budhistorik (35 bud)
1650900
3 800
1650731
3 600
1650880
3 600
1650731
3 400
1650564
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.