Väggpendyl i Louis XVI-stil

288206

VÄGGPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld metall, vitemaljerad tavla med arabiska siffror, urverket märkt H&C Paris, verk nr: 8790, höjd 58 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel, pendel samt skruvar finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Monter 30

Väggpendyl i Louis XVI-stil

Budhistorik (26 bud)
1650471
3 200
1650406
1650406
2 800
1650348
2 600
1650405
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.