J Jöranzon oljemålning

288204

JÖRANZON, J (1800-tal): Figurscen i landskapsvy, signerad J Jöranzon, olja på duk, 30x37 cm

Dukskador, lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

J Jöranzon oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1650590
500
1648688
450
1648686
1641777
1640565

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.