Dekorelement

288194

DEKORELEMTENT, 1 par, förgyllda, träskuren dekor, i form av keruber, höjd 29-31 cm

Slitage

Diverse

Monter 29

Dekorelement

Budhistorik (25 bud)
1650315
2 800
1649834
2 600
1649604
2 400
1649504
1649310

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.