Evert Lundquist, Huset

288193

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Huset, signerad på baksidan Evert Lundquist, olja på duk, 66x73 cm.

Kundcenter

Evert Lundquist, Huset
Budhistorik (13 bud)
1655869
17 000
1653129
16 500
1652370
16 000
1648938
15 500
1647505
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.