Ljusstakar 1 par 1800-tal

288192

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld samt patinerad brons, på lejontassar, höjd 31 cm

Bruksslitage

Metall, Belysning

Monter 29

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1648827
5 800
1648826
5 600
1648825
5 400
1648824
5 200
1645706
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.