Sarah Rossiter C-print

288184

ROSSITER, Sarah (USA, född 1970): (2), "Velocity (Passage #1 and 2)", signerade och daterade Sarah Rossiter 1998, C-print mounted on gatorboard, framed, edtition 1/6, vardera 108x83 cm
PROVENIENS: Thomas Erben Gallery, New York

En med mindre tryckskada

Konst, Fotografi

Rum 17

Sarah Rossiter C-print

Budhistorik (3 bud)

1642024
1641110
1640227
750

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.