Flygel Ibach mahogny

288173

FLYGEL, 1900-tal, Ibach, mahogny, höjd 95, bredd 142, djup 155 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Flygel Ibach mahogny

Budhistorik (49 bud)
1650786
10 000
1650780
9 800
1650783
9 600
1650780
9 000
1650781
8 800

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.