Ljusstakar i marmor och brännförgylld brons

288171

LJUSSTAKAR, 1 par, snarlika, omkring 1800, brännförgylld brons och marmor, lösa ljusmanschetter, höjd 29,5 cm

En marmorfot med lagning, en med fläckar

Diverse, Belysning

Monter 30

Budhistorik (3 bud)

1643098
10 000
1641771
8 000
1640241

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.