Miniatyrbyrå

288164

MINIATYRBYRÅ, Sverige omkring 1800, sengustaviansk, fanerad med mahogny, rak form med avfasade hörn, trelådig, benknoppar, höjd 30, 16x36 cm

Skador, lagningar

Diverse, Möbler

Monter 8

Miniatyrbyrå

Budhistorik (39 bud)
1658410
8 000
1658420
7 800
1658410
7 600
1658418
7 400
1658410
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.