Cliff Holden oljemålning

288157

HOLDEN, Cliff (född 1919): Dancer, olja på pannå, signerad och daterad Cliff Holden 48, 79x63 cm

Färgbortfall, skrapmärke i målningens nedre del

Fack 9

Cliff Holden oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1650674
1640407

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.