Kandelabrar Louis XVI-stil

288155

KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, för två ljus vardera, förgylld brons, höjd 24 cm

Belysning, Diverse

Monter 17

Kandelabrar Louis XVI-stil

Budhistorik (3 bud)

1653435
6 000
1651227
1651097

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.