Einar Forseth

288154

FORSETH, Einar (1892-1982): (6) Motiv från Norrland, signerade, 1940-tal, blandteknik, varierande mått; oramade, i passepartout
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Rum 1

Einar Forseth

Budhistorik (10 bud)
1650205
750
1648888
700
1650204
650
1648888
600
1650203
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.