Simon Gate Emil Weidlich

288146

VAS, glas, Simon Gate, Orrefors 1924, rökfärgad, graverad dekor, signerad Orrefors
Gate 308.24 EW (gravör Emil Weidlich) höjd 18 cm

botten med två nagg

Glas, Konstglas

Monter 16

Simon Gate Emil Weidlich

Budhistorik (10 bud)
1659018
1659016
1 800
1659015
1 300
1659014
1656377

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.