Bilar och flygplan

288124

LEKSAKSBILAR, 3 st, FLYGPLAN, 1930-tal, större bil urverksdriven, flygplan 3 st ihopmonterade på skena varav en urverksdriven, bilarnas längd 10-14 cm

Slitage, ej funktionstestade

Diverse, Leksaker

Monter 28

Bilar och flygplan

Budhistorik (22 bud)
1650083
1 600
1650080
1650076
1 400
1650072
1 300
1650070

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.