Leksaker 1930/40-tal

288119

LEKSAKSFIGURER, ca 35 st, i huvudsak Elastolin och Lineol, 1930/40-tal, soldater och indianer, bestående bl a av: motorcyklist, soldat med kikare, kartläsare, fanbärare, soldat i vinteruniform på skidor mm samt 2 skottar

Diverse skador

Diverse, Leksaker

Monter 28

Leksaker 1930/40-tal

Budhistorik (9 bud)
1646205
1646180
1 900
1646180
1 800
1646095
1 700
1646095

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.