Hästar och ko

288118

LEKSAKSDJUR, 3 st, 1900-talets början, bestående av: 2 hästar, träskurna samt bemålade på hjulförsedd platta, ko, skinnklädd med mekanism för råmande, längd 27-30 cm

Diverse skador, delar saknas

Diverse, Leksaker

Monter 28

Hästar och ko

Budhistorik (12 bud)
1650613
750
1650608
700
1649383
650
1650606
650
1649383
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.