Silverstop barockstil

288116

STOP, silver, barockstil, K Anderson, Stockholm 1900-talets början, ornamenterad dekor, invändigt förgylld, kulfötter, vikt ca 995 g

Slitage, gravyr

Silver

Monter 30

Silverstop barockstil

Budhistorik (16 bud)
1647802
6 000
1650286
5 800
1647802
5 600
1650284
5 400
1647802
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.