Hörnskåp mahogny

288114

VITRINSKÅP / HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustaviansk stil, 1800-talets första hälft, invändigt hyllplan, mahogny med intarsia höjd ca 221, 123x61 cm

Slitage, skador, listdelar medföljer

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Hörnskåp mahogny

Budhistorik (12 bud)
1649941
1649755
1649754
950
1649753
900
1649752
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.