Sumiko Kiyohara akvareller

288107

KIYOHARA, Sumiko, (f.1951) (2), utan titel, akvarellcollage, signerade Sumiko och en daterad -09, 25x25 resp 22x25

Pappersskador

Monter 28

Sumiko Kiyohara akvareller

Budhistorik (11 bud)
1650708
700
1650706
650
1650699
600
1650698
550
1650695
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.