Erna Langlet oljemålning

288106

LANGLET, Erna (född 1933): "Spinalonga", signerad och daterad Erna Langlet -80, olja på duk, 92x88 cm
Galleri Ahlner 1983

Rum 5

Erna Langlet oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1650088
7 000
1650091
6 800
1650088
6 600
1650059
6 400
1650025
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.