Åke Ericson fotografi

288104

ERICSON, Åke (född 1962): Fisherman, Nordkorea, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5/5 +1AP, c-print 67x100 cm.

Konst, Fotografi

Rum 17

Åke Ericson fotografi

Budhistorik (21 bud)
1650366
5 000
1650365
4 800
1649597
3 600
1649589
3 400
1649588
3 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.