Lars Kemner oljemålning

288103

KEMNER, Lars (1919-2007): Stilleben med stol och bord, signerad L Kemner, olja på duk, 60x73 cm
Utställd 1999 på galleri Händer

Rum 3

Lars Kemner oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1650733
1650742
1650733
1 900
1650735
1 800
1650733
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.