Aarne Ulappa oljemålning

288102

ULAPPA, Aarne (1896-1934), Bymotiv-Firenze, signerad och daterad 1925, olja på pappannå, 52x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Aarne Ulappa oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1650723
1650612
750
1650721
750
1650612
700
1650719
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.