Olle Skagerfors oljemålning

288101

SKAGERFORS, Olle (1920-1997 ): Stilleben, monogramsignerad OS och daterad a tergo på spännramen 1946, 46x62 cm

dukskador

Rum 6

Olle Skagerfors oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1646490
3 400
1645489
3 200
1645487
2 400
1643629
1642875

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.