Lenke Rothman tempera

288097

ROTHMAN, Lenke (1929-2008): "Djur bland stygn", signerad och daterad Lenke Rothman 1976, tempera på duk, 42x46 cm
UTSTÄLLD: Akademien, 1976

Fack 4

Lenke Rothman tempera

Budhistorik (28 bud)
1650897
2 600
1650896
2 400
1650891
1650884
1650890
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.