Lenke Rothman

288096

ROTHMAN, Lenke (född 1929): Komposition, blandteknik, signerad och daterad 1964, numrerad XXV, bildytans mått 32x23 cm

Konst, Teckningar

Fack 8

Lenke Rothman

Budhistorik (1 bud)

1644361
2015-01-16 11:13:10

2015-01-21 kl 10:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.