Antoni Tapies Spanien grafiskt blad

288093

TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 3/100, färglitografi, 74x54 cm

Gulnad, smärre veck, smärre fläckar

Fack 18

Budhistorik (9 bud)
1650188
2 600
1649205
2 400
1650166
1649205
1 900
1648210
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.