Silverpokal

288092

POKAL, silver, Axelson, 1800-talets senare del, dekor i form av delfin samt godronnering och bladstav, förgylld, insida, höjd 28 cm, vikt ca 450 g

Gravyr

Silver

Monter 30

Silverpokal

Budhistorik (9 bud)
1646603
1 800
1648678
1 700
1646603
1 600
1642718
1642718
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.