Figurin 1700-tal

288088

FIGURIN, 1700-tal, skupterad sten, liggande hund, längd ca 12,5 cm

Smärre skador och lagningar

Diverse

Monter 29

Figurin 1700-tal

Budhistorik (30 bud)
1650463
3 200
1650401
1650462
1650401
2 800
1649679
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.