Sovrumsmöbel 1900-talets första hälft

288077

SOVRUMSMÖBEL, 6 dlr, fanérat i björk, 1900-talets första hälft, bestående av 2 nattduksbord, 2 stolar, taburett, toalettbord, nattduksbordens mått höjd 72, 37x32, toalettbordets mått höjd 170, 127x57 cm

Fanérskador, ytskador, sprickor, fläckar. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
1650274
3 200
1650466
1650274
2 400
1650273
1645939

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.