Severin Nilsson oljemålning

288076

NILSON, Severin (1846-1918): Landskap med kvarn, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 38x60 cm

Smärre färgbortfall

Rum 4

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1650425
3 600
1650424
3 400
1650421
3 200
1650423
1650421
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.