Matsalsgrup rokokostil

288074

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets första hälft, mörkbetsad ek, rokokostil, bordet med 2 utdragsskivor (ca 55 cm) bestående av matbord, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 78, 95x135 cm

Stolarna med lagningar, karmstolar med olika klädsel

Rum 15

Matsalsgrup rokokostil

Budhistorik (13 bud)
1650103
2 400
1650074
1650089
1650074
1 800
1649940
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.