Byrå i teak

288069

BYRÅ, 1960-tal, tre lådor, teak, höjd 70, 75x37,5 cm

Nyckel saknas, bruksslitage och smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå i teak

Budhistorik (7 bud)
1650569
600
1650513
550
1650567
500
1650513
450
1649078

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.