Armring ring halsband och halsring i silver

288066

ARMRING, silver, stämplar Alton, 1967, stämpelsignatur pege, RING med bergkristall, silver, 1992, storlek ca 18,5 mm (justerbar storlek), HALSBAND, silver, innefattad sten i hänget, längd ca 55 cm, HALSRING, silver, geometrisk dekor, diameter ca 11,5 cm

Bruksslitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (23 bud)
1648958
1648962
1648958
1 900
1648960
1 800
1648958
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.