Einar Forseth Falske Millionären

288065

FORSETH, Einar (1892-1982): "Filminspelning av Millionären med Zara Leander och Fridolf Rhudin", signerad och daterad Fo Råsunda 1932, tusch/krita, 24x20 cm; oramad, Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Monter 29

Budhistorik (11 bud)
1649761
1 600
1650480
1649761
1 400
1650053
1 300
1649761
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.